batutat me te famshme te filmave shqiptare
Faqe: [1] 2 3 4
  Printo  
Autor Tema: batutat me te famshme te filmave shqiptare  (Lexuar 63071 here)
kaktus
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 129

Respekt: 0

Profili
« : 19/05/07, 18:06 »
0

cilat batuta ju kane mbetur ne mend nga filmat shqiptare?

mua per shembull me eshte fiksuar batuta nga filmi "dora e ngrohte": Bishti i qenit eshte i shtrember, sado qe ta drejtosh, prape i shtrember mbetet
Identifikuar

Quando ti sfiorero per la prima volta
lo faro con le mie labbra....
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #1 : 20/05/07, 15:03 »
0

Qellove si kalama o Mane  Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
erika
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 124


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 20/05/07, 22:10 »
0

Ka shum te tilla  :-* po per momentin po me kujtohet kjo :
 Zgerdhihem Germo Tare germo se qen te ngrodhur do gjesh Zgerdhihem
Identifikuar
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« Pergjigju #3 : 22/05/07, 10:10 »
0

" Po qyteti si i thone ??? Hemmmmm Korce i thone "  :D

Tek : " Beni ecen vete"

Mbaroj per batuat e filmave me femije .I kam shenuar diku ne nje bllok.Shpresoj ta gjej se shpejti se ku e kam lene , e do iu shkruaj me teper.
:D
Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
morel73
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 4

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 22/05/07, 11:11 »
0

 :o :o   yyyyyp Xhixhi   Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #5 : 04/06/07, 17:05 »
0

Perballimi : "aaaaaaaa rendon fjala rendon!
Dora e ngrohte: "cdo pish? konjak? Ferrnet? Ponc? Apo.....leng molle?
Shtigje lufte: Te jete katandisur dhe Shabani yne keshtu?
Dora e ngrohte: " cjeni ju keshtu more? me ju sben dot njeriu nje muhabet e jo me ndonje pune me leverdi"
Perballimi: "paguan avokati per mua"
Rruge te bardha :"ishte sec na ishte"
Te Llano Bleta: "parate....gjenden ato, gjenden"
Rrethimi i vogel: ceshte kjo mbledhje shoku Kopi ne pardje e kishim mbledhjen e bllokut?! Epo kete mbledhje e kam thirrurr une"
Koncert ne vitin 36 : "une jam i mendimit qe theatrinat te kendojne te Dalip beu sonte, mblidhemi dhe ne atje, e bejme nje katshe? -Mrekulli!!!!!!!!
etj etj. do iu nis kushedi sa te tjera se kto jane pika ime e dobet.
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #6 : 05/06/07, 05:05 »
0

Perballimi : "aaaaaaaa rendon fjala rendon!
Dora e ngrohte: "cdo pish? konjak? Ferrnet? Ponc? Apo.....leng molle?
Shtigje lufte: Te jete katandisur dhe Shabani yne keshtu?
Dora e ngrohte: " cjeni ju keshtu more? me ju sben dot njeriu nje muhabet e jo me ndonje pune me leverdi"
Perballimi: "paguan avokati per mua"
Rruge te bardha :"ishte sec na ishte"
Te Llano Bleta: "parate....gjenden ato, gjenden"
Rrethimi i vogel: ceshte kjo mbledhje shoku Kopi ne pardje e kishim mbledhjen e bllokut?! Epo kete mbledhje e kam thirrurr une"
Koncert ne vitin 36 : "une jam i mendimit qe theatrinat te kendojne te Dalip beu sonte, mblidhemi dhe ne atje, e bejme nje katshe? -Mrekulli!!!!!!!!
etj etj. do iu nis kushedi sa te tjera se kto jane pika ime e dobet.

ore skuth po qenke skuth ti  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem

Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #7 : 05/06/07, 08:08 »
0

Allahile ma bej hallall shoku Ziver, kaq e peshova! "Asgje nuk harrohet"
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
oli
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 25

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 05/06/07, 08:08 »
0

O GURI O TRIM ME FLET HA HA HA HA
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #9 : 05/06/07, 08:08 »
0

Allahile ma bej hallall shoku Ziver, kaq e peshova! "Asgje nuk harrohet"

prape kulece te paska sjelle plaka

leri nazet po merri                  nga filmi dueli i heshtur
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #10 : 05/06/07, 08:08 »
0

Gjylja e madhe plasi... dhe mua s'me mbetet tjeter vecse te qeesh, te qeeesh, hihhihihi, huhuhuhuhuuhuhuhuu! Njeriu me top!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« Pergjigju #11 : 05/06/07, 10:10 »
0

"Sikur te na kendonit  kengen "Triste domenica" merr vesh apo jo ! Per kete kenge kane vrare veten 10-tra e 10-tra djem e vajza. Ehhh , merr vesh apo jo "

Koncert ne vitin '36 :D
Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #12 : 05/06/07, 10:10 »
0

Po, por kemi frike mos na vret veten njeri ketu ne Lushnje! - Oh, jo jo, vetem nje njeri me kulture te larte dhe sonsible, merr vesht, mund ta bente ate gje, vou comprimez mi madam!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
arupushe
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 3056

My self

Respekt: +20

Profili
« Pergjigju #13 : 05/06/07, 10:10 »
0

Po nejse nejse si te doni Buzeqesh
Po ti djal ? Quhem Nesti Benja .
-Ah , po ndihmon zonjat 

:D
Identifikuar

Lux mentis , Lux orbis
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #14 : 05/06/07, 10:10 »
0

telegramet e botes me jep te lexoj o Myrto? Cme pandeh ti mua, spiun?
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #15 : 07/06/07, 10:10 »
0

telegramet e botes me jep te lexoj o Myrto? Cme pandeh ti mua, spiun?

O-O-O-Oksidenti i thote PPPPPPjano edhe ne KKKKKeshtu DDUhet ti themi PPPPjano

toger shazivari
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #16 : 07/06/07, 13:01 »
0

Je ca pusht ti Fotaq, por si duket pushtlleku s'i prishka pune kesaj qeverie! Je kajmekam i pare oreeeee! E di ti ci kam thene Dalip beut une ne mes te mixhlisit?- "Ta ha temen me gjithe hanemet"
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #17 : 07/06/07, 13:01 »
0

PSE ORE BABUSH EDHE TY TE PASKA VAJTUR MENDJA PER AHENG??
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #18 : 07/06/07, 14:02 »
0

Me fal baba!!! Kujtova se isha vetemmmm!!!!!! "Gjeneral Gramafoni"
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #19 : 13/06/07, 15:03 »
0

Padroni vjen pas pak Demir Aga!!!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #20 : 13/06/07, 15:03 »
0

KLLOCKA DUHET TI RUAJE ZOGJTE E SAJ SA PA JA ZENE DHELPRA SE PO JA ZURI AHA AS PUPLAT SJAU GJEN
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #21 : 13/06/07, 15:03 »
0

Nga bie rruga per Gradisht?-Per Gradisht? Aha, ec drejt kthehu majtas!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #22 : 13/06/07, 20:08 »
0

Llaziii, me mua mos e kruaj ti!!!!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #23 : 14/06/07, 04:04 »
0

Llaziii, me mua mos e kruaj ti!!!!

ti ben me hile zoti lam
Identifikuar
D.S.
KUMBAR
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 16718


Jemi tre: Une, TI dhe NE!!!

Respekt: +15

Profili
« Pergjigju #24 : 14/06/07, 09:09 »
0

Po une s'jam banke more djale!
Identifikuar

Cfare do te behem ne te ardhmen? Ish i dashuri yt!!!
Faqe: [1] 2 3 4
  Printo  
 
Shko te: