Foto te Kengetareve Shqiptar!
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Foto te Kengetareve Shqiptar!  (Lexuar 37791 here)
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« : 28/04/07, 10:10 »
0

Edona LlalloshiMadona Shqiptare!Jonida Maliqi!Grupi " The Dreams " qe ka qene dikur!Ledina elo!Elton Deda!Elsa Lila!iljeta! :BuzeqeshShpat Kasapi! Zgerdhihem ( sa hot qe o ky hihihihi )Soni & Drini Zeqo!Bleona Qerreti!Frederik Ndoci!Ermal Mamaqi & Ami! ZgerdhihemIdentifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #1 : 28/04/07, 16:04 »
0

Un e ermali .. ihihihihihi

Identifikuar
roso111
Vizitor
« Pergjigju #2 : 27/06/07, 00:12 »
0

Un dhe Chili ihihihihihi
Un dhe Genta  :D
Un dhe Genta perseri
Amarda Toska (Ami)
Alketa Vejsiu
Alban Skenderaj  :-*  Shkel Syrin
Gerta Heta
Adelina Ismajli
Ciljeta dhe i dashuri  ???
Genta, bjonde  ???
Anjeza Branka
Yllka Kuqi
Soni Malaj
Leonora Jakupi
Elsa Lila
Eliza Dushku  :D
Bleona Qerreti
Elvana Gjata & Getoari
Eralda Hitaj (Miss Shqiperia 2006) Buzeqesh
Genta Ismajli
Xhemi Shehu
Jehona Sopi
Orinda Huta
Greta Koci
Nora Istrefi
Altuna Sejdiu (Tuna)
Shpat Kasapi  :-*
Poni
Rozana Radi
Rozana Radi & Kastro Zizo
Zanfina Ismajli
Ermal Fejzullahu  Shkel Syrin
Zajmina
Leonora Poloska


« Ndryshimi I Fundit: 27/06/07, 19:07 nga roso111 » Identifikuar
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #3 : 22/07/07, 23:11 »
0
Identifikuar
Mystica
BeR aLLeS :D
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 7887


cogito, ergo sum

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #4 : 29/07/07, 14:02 »
0

Albani   Buzeqesh

SHPATI   Shkel SyrinADRIAN GAXHA 8) Zgerdhihem
 


BLERO :-\ :-\SONIADELINA??? ??? :BuzeqeshGENTA

LEDINA CELO


ARDIT GJEBREA

Identifikuar

~Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ,ose dielli je ti, ose ti ke vdekur~
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #5 : 01/08/07, 14:02 »
0

..
« Ndryshimi I Fundit: 08/11/09, 11:11 nga bArIsTi » Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #6 : 01/08/07, 15:03 »
0

.
« Ndryshimi I Fundit: 08/11/09, 11:11 nga bArIsTi » Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #7 : 01/08/07, 15:03 »
0

OOOOOOUUUUU saa by*hen e mir  ZgerdhihemTe2
Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #8 : 02/08/07, 10:10 »
0

Double-G Army

DuDaOtR .
Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
neril
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4870


Proud to be me!!!!!

Respekt: +4

Profili
« Pergjigju #9 : 01/10/07, 12:12 »
0

Adi KrastaAnjeza Shahini
Identifikuar

...........xXx............
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #10 : 04/10/07, 00:12 »
0

PO ME? MA GJENI SEBASTIANIN Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #11 : 11/03/09, 16:04 »
0

MBRETI I HIP HOPIT SHQIPTAR
« Ndryshimi I Fundit: 11/03/09, 16:04 nga baristi » Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
bArIsTi
tHe MagIc Is BaCk
Moderator Chat-i
Anetar/e
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 112


Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #12 : 11/03/09, 16:04 »
0

Konga magjike....


NoizY & ReneGade

Festivali Ballkanik Oher ... "Fly ft rozi"


« Ndryshimi I Fundit: 13/03/09, 09:09 nga bArIsTi » Identifikuar


1 vizion t\'turbullt e kam para ftyre, imazhi mretit kur shifna pasqyre, imazhi rruges me qind mij probleme, tatuazhi nqaf te dua nona leme.
spaiper
-I PANJOHURI-
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 116


gjithmon krenare

Respekt: 0

Profili WWW
« Pergjigju #13 : 11/04/09, 01:01 »
0

Identifikuar

ne vendin e shqiponjave
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: