ASTROLOGJIA AFRIKANE
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: ASTROLOGJIA AFRIKANE  (Lexuar 9921 here)
DIABOLIQUE
Edhe ARMIKU i te gjithve.. Mund te jet MIK i dikujt!!!!
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12792

GOTIKA

Respekt: +3

Profili WWW
« : 14/09/08, 20:08 »
0

PAK E NJOHUR ASTRO AFRIKANE ESHTE NJE MUNDESI E CMUAR PER TE DEKRIPTUAR KARAKTERIN TUAJ DHE PER TE PARASHIKUAR FATIN.AJO ESHTE E VENDOSUR MBI SIMBOLET QE KANE KONTRIBUAR NE KULTUREN AFRIKANE SI PSH FAMILJA,NATYRA,eSHENJTA ETJ
MUND TE ZBULONI SHENJEN TUAJ AFRIKANE DHE C FARE  PARASHIKON PER JU...
TE GJITHA KETO DO TE MUNDESOHEN NGA DORA VETE GOTH  ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin QE PER MOMENTIN PO PUNOJ ME MATERIALIN PER GAFORREN DHE DO TA SJELL SE SHPEJTI..
TE INTERESUARIT MUND TE LENE DATEN E LINDJES DHE MUAJIN .
C DO PARASHIKIM DHE PERGJIGJE DO TE JETE SIPAS RRADHES.... ;Shkel Syrin :-D :-D
DO TE MUNDOHEM TI PERGJIGJEM SA ME SHPEJT GJITHESESI ........Identifikuar

<3<3<3
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 16/09/08, 21:09 »
0

Une per vete hyra ne radhe   ;Shkel Syrin :-D >:D<
Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro atė qė ėshtė perfekt, por bėje perfekt atė qė do *
DIABOLIQUE
Edhe ARMIKU i te gjithve.. Mund te jet MIK i dikujt!!!!
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 12792

GOTIKA

Respekt: +3

Profili WWW
« Pergjigju #2 : 16/09/08, 21:09 »
0

ok u tha u bo  (; :-D >:D<
Identifikuar

<3<3<3
teuta
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 49


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 07/12/08, 06:06 »
0

PAK E NJOHUR ASTRO AFRIKANE ESHTE NJE MUNDESI E CMUAR PER TE DEKRIPTUAR KARAKTERIN TUAJ DHE PER TE PARASHIKUAR FATIN.AJO ESHTE E VENDOSUR MBI SIMBOLET QE KANE KONTRIBUAR NE KULTUREN AFRIKANE SI PSH FAMILJA,NATYRA,eSHENJTA ETJ
MUND TE ZBULONI SHENJEN TUAJ AFRIKANE DHE C FARE  PARASHIKON PER JU...
TE GJITHA KETO DO TE MUNDESOHEN NGA DORA VETE GOTH  ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin QE PER MOMENTIN PO PUNOJ ME MATERIALIN PER GAFORREN DHE DO TA SJELL SE SHPEJTI..
TE INTERESUARIT MUND TE LENE DATEN E LINDJES DHE MUAJIN .
C DO PARASHIKIM DHE PERGJIGJE DO TE JETE SIPAS RRADHES.... ;Shkel Syrin :-D :-D
DO TE MUNDOHEM TI PERGJIGJEM SA ME SHPEJT GJITHESESI ........

26.09 dhe sipas mundesis edhe kete date 25.07
Identifikuar
kondrapedal pa frena
Zoti pėr tė gjithė. Secili pėr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo natė,tu bo gallatė

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #4 : 08/12/08, 00:12 »
0

Gote! Unė spo tė them gjo se kur kom lind e ēa muji jom, jo pėr nai gjo, po kom frikė se do tė ngrehen qimet pėrpjetė e do bohesh vetė si afrikane masanej.
Hahahaaaaaaaaaaa
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
l3na
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 20/05/09, 17:05 »
0

diqka per dashurin po du mem tregu
Identifikuar
l3na
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 21/05/09, 17:05 »
0

Kur doni mem tregu mu bre diqka per dashurin ?L3na.
Identifikuar
MISTERI77
edhe nxehti po largohet dal ngadal
BalkanWebs
****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 3308


Respekt: +2

Profili
« Pergjigju #7 : 22/05/09, 12:12 »
0

kur se ke marr vesh deri tash ske me e marr vesh kurr
Identifikuar

UN JAM AI QE DIELLIN FIK,JAM AI QE NATEN SHENDRIT,JAM AI QE ME ZERIN GERTHAS,UN JAM AI QE VETMIN E VRAS
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: