dhoma pritjes e KOMITIT
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: dhoma pritjes e KOMITIT  (Lexuar 10235 here)
KUPOLA
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2438


ik bo cicin

Respekt: 0

Profili
« : 19/09/08, 15:03 »
0

MIRE SE ERDHE SHOKU JA KALOFSH SA ME MIRE KNEJ VERDALL  (;
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 19/09/08, 16:04 »
0

 Birrathanx dawg  :-D
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
KUPOLA
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2438


ik bo cicin

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 19/09/08, 16:04 »
0

ke vu shamin me mcef lesht hahahahhah
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #3 : 19/09/08, 16:04 »
0

E mja me ate leshin se do me bjeri fare kaq sa e kini zene ne goje  Buzeqesh)
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
KUPOLA
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 2438


ik bo cicin

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 19/09/08, 16:04 »
0

hahahhaha muhabet leshiiii hahahahhah sjan shenja te mira kto kemi ik per LEZH
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #5 : 19/09/08, 16:04 »
0

Edhe gjuha na ka zene lesh per disa gjera  :-D
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
Sweetness
Lady
Administrator
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 4823


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 19/09/08, 17:05 »
0

Pershendetje Komiti!
Kalofsh kendshem.  (:

Identifikuar

Kodi:
* Mos dashuro at q sht perfekt, por bje perfekt at q do *
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #7 : 19/09/08, 18:06 »
0

flm shume  (:
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #8 : 19/09/08, 18:06 »
0

Spekte plako
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #9 : 19/09/08, 19:07 »
0

rrofsh
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #10 : 19/09/08, 22:10 »
0

Nop
Identifikuar
Madam Butterfly
SuperGirl!...
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 15053


Lost inside your love!

Respekt: +7

Profili
« Pergjigju #11 : 23/09/08, 16:04 »
0

Hedhouuu...si t'pret ti ri, se ktu noj pritje t'vecante s'po shof! Rrotulloj syte
Shpejt m'shtro tapetin e kuq!  ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin ;Shkel Syrin Hahahahahahahahahahahahahahahahaha... :-P :-P :-P
Klm, ne kete Forum yllo! :puthje:
Identifikuar

·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠· ...Cosa faresti al posto mio, se ogni pensiero fossi io??!!...·٠●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●٠·
       
http://www.youtube.com/watch?v=y5DzX6foKbQ

http://www.youtube.com/watch?v=SzEKYu4sF4Q&feature=related
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #12 : 23/09/08, 21:09 »
0ca behet ore komit,that fare po na fret?
na lere ndonje birr ketu se e marrim vet :-D
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #13 : 24/09/08, 10:10 »
0

 Me falni qe mos ankoheni  (:  Birra :puthje: >:D< i/e dashuruar >Buzeqesh nga te gjitha buzeqeshje, birra, puthje, perqafime, dashuri dhe pak djallezi se nuk ka lezet  :-D
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #14 : 24/09/08, 10:10 »
0

Me falni qe mos ankoheni  (:  Birra :puthje: >:D< i/e dashuruar >Buzeqesh nga te gjitha buzeqeshje, birra, puthje, perqafime, dashuri dhe pak djallezi se nuk ka lezet  :-D
paske virtytet e dallavereve don te maresh noj post ne qivirin e dallavereve mer?
Identifikuar

ik bo cicin
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 24/09/08, 10:10 »
0

Flm per oferten nuk merem me parti un jam Komit  Birra :-D
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
dj diamant
Vizitor
« Pergjigju #16 : 26/09/08, 00:12 »
0

ALoho sha ke bo
Identifikuar
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #17 : 28/09/08, 05:05 »
0i prura me vete kesaj here :-D
ngele maleve o komit,zbrit edhe njeher ketej nga fusha te bejm ndonje pare muhabet (; :-D
 Birra Birra Birra Birra
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #18 : 29/09/08, 16:04 »
0

lufta behet maleve apolonia jo fushave  :-D (; Flm per birrat, po he c'na thua njehere?? (: Birra
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #19 : 29/09/08, 20:08 »
0

ca te them une,malet i kan fjalet sot :-D (; :-P
nga kush mal na shkruan njehere?
ku e ke ngritur folezen? :-D
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #20 : 30/09/08, 09:09 »
0

Jo vetem fjale po malet kane dhe sy  :-D po e tregova malin dhe folene nuk ka me lezet lufta  :-D :-D (;
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #21 : 30/09/08, 19:07 »
0

Jo vetem fjale po malet kane dhe sy  :-D po e tregova malin dhe folene nuk ka me lezet lufta  :-D :-D (;

ta ruajm sekretin,mos e kij hic merak :-D :-P

kujdes kallashin pra (:
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #22 : 30/09/08, 21:09 »
0

E thame nuk eshte kallash eshte me old school  :-D eshte belxhiku i mihal gramenos. Sa per sekretitn nuk e ndaj dot tani per tani  (; :-D :-P
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #23 : 03/10/08, 03:03 »
0ok,e mire edhe ajo e mihalit,nuk e shaj por hidhi nje sy kesaj njeher,po te beri pune mbaje,ne mos e marr prap se po rriten kerkesat nga memedheu :-P :-D
Identifikuar
Komiti
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 172


Anti Nationalist

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #24 : 03/10/08, 11:11 »
0

Opa ke fillu si Diveroli trafik armesh  :-D :-D :-D Nuk e pranoj dhuraten coz old is gold  (;
Identifikuar

You'll never have a quiet world till you knock the patriotism out of the human race.
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: