qka i eksiton meshkujt te nje femer,ne nje nate romantike...
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: qka i eksiton meshkujt te nje femer,ne nje nate romantike...  (Lexuar 3732 here)
white cat
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 10

Respekt: 0

Profili
« : 29/01/09, 21:09 »
0

qka i terheq meshkujt tek nje femer ne nje nate romantike... Feste Feste Super puthje Duhan Duhan
Identifikuar
red angel
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 1704


nje jet nje dashuri

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 29/01/09, 23:11 »
0

se mora vesh ca ke shkrujt.
Identifikuar

L\\\\\\\'amore non d nulla fuorch s stesso, e non coglie nulla se non da s stesso. L\\\\\\\'amore non possiede, n vorrebbe essere posseduto poich l\\\\\\\'amore basta all\\\\\\\'amore.
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #2 : 30/01/09, 10:10 »
0

mbase te luajn ndonje dore letra,murlan mbase Qesh me te madhe Si the? Histerike Histerike
Identifikuar
kondrapedal pa frena
Zoti pr t gjith. Secili pr vete.
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2520


Kaloi dhe kjo nat,tu bo gallat

Respekt: -122

Profili
« Pergjigju #3 : 31/01/09, 23:11 »
0

Per zotin, si te jete romantike si mos te jete romantike, biles do thoja edhe tragjike per mu njesoj eshte.
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e forte kjo. pastaj do boja i murlan me Apollon. cdo dore me te xhveshme nga i gjo.
Identifikuar

http://i319.photobucket.com/albums/mm445/POSEY_DION/gardenfairy.jpg
Te degjuarit eshte nje politese qe nje njeri i zgjuar i ben shpesh nje budallai, por qe ky i fundit nuk ia kthen asnjehere.

Me mire te rrosh nje dite dhe te vdesesh si nje LUAN, se sa nje jete i roberuar dhe si nje DELE. MUSOLIN
apolonia
Moderator Forumi
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 17509


sillu me tjetrin sic do deshiroje qe ai te sillej

Respekt: +16

Profili
« Pergjigju #4 : 01/02/09, 19:07 »
0

Per zotin, si te jete romantike si mos te jete romantike, biles do thoja edhe tragjike per mu njesoj eshte.
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa e forte kjo. pastaj do boja i murlan me Apollon. cdo dore me te xhveshme nga i gjo.

do te te kisha lene ne brekushe o kondra,do me vinte keq e sdo ti hiqja as ato Shkel Syrin Zgerdhihem
Identifikuar
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: