Thenje Filozofike qe kini nxjerr vete ju nga Jeta !!!
Faqe: [1] 2
  Printo  
Autor Tema: Thenje Filozofike qe kini nxjerr vete ju nga Jeta !!!  (Lexuar 24773 here)
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« : 10/04/09, 22:10 »
0

Perjetimi i nje situate te veshtir apo situate te mire shpesh na frymezojn qe te krijojm thenie filozofike qe mbeten filozofia jone,Thenie personale...

Kur fati te jep nji shuplake dhe te rezon per toke,ateher mer force brenda vetes qe te ringrihesh duke i dhene dy shuplaka dhe kur fati te ngre shume larte me dy shuplaka ateher mer forc brenda vetes duke ju kunderven me nji shuplak.
Identifikuar
adlina
i/e regjistruar!
*
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 21

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #1 : 16/04/09, 12:12 »
0

"lufto per te verteten..."
Identifikuar
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #2 : 16/04/09, 21:09 »
0

"lufto per te verteten..."
sa keq sepse ne ditet e sotme shpesh luftohet per ta fshehur te verteten madje ashper.
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #3 : 29/04/09, 14:02 »
0

mo hesht kurre se kerkuari...
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #4 : 29/04/09, 15:03 »
0

mo hesht kurre se kerkuari...
hmmm domethense kjo.
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #5 : 30/04/09, 16:04 »
0

nje dite do dashurosh ate qe do gjesh..!
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #6 : 01/05/09, 21:09 »
0

nje dite do dashurosh ate qe do gjesh..!
me fjal te tjera??
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #7 : 01/05/09, 22:10 »
0

NUK JETOHET ME NDERSHMERI
Identifikuar
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #8 : 02/05/09, 13:01 »
0

NUK JETOHET ME NDERSHMERI
ke te drejt.
Identifikuar
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #9 : 02/05/09, 16:04 »
0

njerezit te duan kur je i pasur por nuk duan qe ti te jesh i pasur.
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #10 : 26/05/09, 23:11 »
0

te duash nuk eshte asgje,te te duan eshte dicka,te duash dhe te te duan eshte gjithcka..
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
kadrifusha
Vizitor
« Pergjigju #11 : 27/05/09, 08:08 »
0

ne dashuri fiton ai qe dashuron me pak Gjuha
Identifikuar
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #12 : 27/05/09, 17:05 »
0

te duash nuk eshte asgje,te te duan eshte dicka,te duash dhe te te duan eshte gjithcka..
yyyyyyyyy
Identifikuar
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #13 : 27/05/09, 17:05 »
0

ne dashuri fiton ai qe dashuron me pak Gjuha
ca fiton ai qe dashuron me pak???
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #14 : 28/05/09, 03:03 »
0

Nuk ka nate aq te gjate sa te pengoje lindjen e diellit !!
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #15 : 30/07/09, 16:04 »
0

Dikush eshte mbret ne boten e vet nese di te jet sherbetor ne mbreterin e te tjerve.
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #16 : 30/07/09, 18:06 »
0

mo hesht kurre se kerkuari...

fol,fol se do e gjesh ... Gjuha
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #17 : 30/07/09, 18:06 »
0

mos bej asnji "klysh mami" me te mire se veten!
Identifikuar
Friendly-Boy
Gjysem BalkanWebs
***
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 2215


jeta eshte luft...luftoje

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #18 : 30/07/09, 21:09 »
0

mos bej asnji "klysh mami" me te mire se veten!
hahaaa e lezecme kjo.. Super puthje Buzeqesh Super puthje
Identifikuar
Frenchy
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 307


Nė t'arushėsh ...do vish ?

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #19 : 06/08/09, 22:10 »
0

Nese mbeshtyn kunder eres , te bie surratit !
Identifikuar

Detruire un homme c'est simple , donnez lui tout ce que il veut !
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #20 : 06/08/09, 22:10 »
0

Jeta ėshtė vizatim nė tė cilėn s’mund ta pėrdorim gomėn pėr fshirje.
Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #21 : 06/08/09, 22:10 »
0

Tri gjėra janė mė tė bukurat ne jetė: pranvera, dashuria, dhe muzika-
Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #22 : 06/08/09, 22:10 »
0

Po tė mos kishte jeta vuajtje, s’do t’ia dinim vlerėn gėzimit..
Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #23 : 06/08/09, 22:10 »
0

Gjysma e punės ėshtė mbaruar kur ajo fillohet me deshirė - (Naim Frashėri)
Identifikuar

ik bo cicin
۩۞۩
Moderator/e Global/e
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Mashkull
Postime: 8164


Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #24 : 06/08/09, 23:11 »
0

Duhet tė shfrytėzohet mirė koha, sepse jeta nga koha pėrbėhet - (Sami Frashėri)
Identifikuar

ik bo cicin
Faqe: [1] 2
  Printo  
 
Shko te: