Fjale perkedhelese...
Faqe: [1]
  Printo  
Autor Tema: Fjale perkedhelese...  (Lexuar 6765 here)
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« : 17/09/09, 20:08 »
0

Sa here qe ndodhemi perpara nje bebi natyrshem krijojme ,shpikim,shkurtojme,zgjasim fjale perkedhelese per ta...Cilat jane fjalet perkedhelese qe perdorni me shpesh per vogelushet,niperit ,mbesat apo bebat ne pergjithesi?Interesante do ishte te tregonim dhe mimiken e fytyres qe bejme kur jemi perpara tyre...  Zgerdhihem  Zgerdhihem  Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell  Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell Buzeqesh Engjell


Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #1 : 17/09/09, 20:08 »
0

Psh, un perdor shpesh palluqe,amore,top modelja halles,kocinela etj ,etj...   Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
Faqe: [1]
  Printo  
 
Shko te: