Foto dedikim....
Faqe: 1 [2]
  Printo  
Autor Tema: Foto dedikim....  (Lexuar 27585 here)
keira
ˇser demasiado agradable lleva nunca a nada!!!!!!!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 214


O me coges o me pierdes...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #25 : 12/10/09, 23:11 »
0


PER ATA QE SKANE ME PER TE SHPRESUAR POR QE ASGJE SI NDALON TE PRESIN AKOMA...
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #26 : 12/10/09, 23:11 »
0Per ata qe e shohin te tashmen e te ardhmen bashke.... dhe e kaluara ngelet gjithmon BASHKE!
« Ndryshimi I Fundit: 13/10/09, 16:04 nga LiŽi » Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #27 : 13/10/09, 16:04 »
0Per te gjith ata qe kan nje moter ose nje vella... ose me shum se nje moter e vella!  Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh Buzeqesh
Identifikuar
keira
ˇser demasiado agradable lleva nunca a nada!!!!!!!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 214


O me coges o me pierdes...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #28 : 13/10/09, 23:11 »
0BLACK & WHITE**
Identifikuar
keira
ˇser demasiado agradable lleva nunca a nada!!!!!!!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 214


O me coges o me pierdes...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #29 : 13/10/09, 23:11 »
0per ata qe dine te lozin bukur dhe pa hile lojen e virtualitetit  Buzeqesh
Identifikuar
keira
ˇser demasiado agradable lleva nunca a nada!!!!!!!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 214


O me coges o me pierdes...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #30 : 13/10/09, 23:11 »
0per te gjithe qe sdine te buzeqeshin....
Identifikuar
keira
ˇser demasiado agradable lleva nunca a nada!!!!!!!
Anetar/e
**
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Postime: 214


O me coges o me pierdes...

Respekt: 0

Profili
« Pergjigju #31 : 13/10/09, 23:11 »
0per romantiket e pagdhendura  Zgerdhihem
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #32 : 14/10/09, 00:12 »
0Per ato qe e din vet pse,si ,qysh dhe kur....  Shkel Syrin
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #33 : 14/10/09, 23:11 »
0

per mu...
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #34 : 15/10/09, 02:02 »
0

per ato qe u mungon gjysma tjeter  Merzitur
Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #35 : 16/10/09, 21:09 »
0Per menyren sesi ata flasin .....
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #36 : 16/10/09, 21:09 »
0
Per gjith menefregistet e zgjuara...
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #37 : 16/10/09, 21:09 »
0Per gjith budallaqet e vetedijshme ...  Zgerdhihem Gjuha
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #38 : 17/10/09, 19:07 »
0Per gjith kurthet e grackat e jetes...
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #39 : 18/10/09, 18:06 »
0Per ato femra qe nganjehere shprehen me fjale jo te hijshme....    Turpshem    Zgerdhihem
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #40 : 18/10/09, 19:07 »
0Per ate qe flet vet fotoja... LIRIN!!!
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #41 : 19/10/09, 18:06 »
0


Per ata qe din te ndezin zemrat...  Zgerdhihem
« Ndryshimi I Fundit: 20/10/09, 16:04 nga LĩZĩ » Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #42 : 20/10/09, 02:02 »
0

per te gjith ato qe enderrojne te behen balerina

Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #43 : 20/10/09, 12:12 »
0
Per te gjith ato qe si duroj dot,i kam inat ,zet,bezdi etj etj...  Zgerdhihem Zgerdhihem Zgerdhihem
Identifikuar
vagabonda
* Panetone *
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 9513


syte e tu..

Respekt: +3

Profili
« Pergjigju #44 : 20/10/09, 13:01 »
0

per ato qe e fillojne diten vetem

Identifikuar

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe ti je,
sesa te te duajne per ate qe mendojne se ti je!!!
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #45 : 20/10/09, 17:05 »
0Per brengen e endrrave qe ngelen vec te enderruara....
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #46 : 21/10/09, 23:11 »
0
Per ata qe e kan pjese te vetes....
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #47 : 18/12/09, 11:11 »
0
PER HAPAT E PARE DHE BUSULLAT E TE QENURIT  PERHERMESISHT *aureola e dikujt* ...

 Engjell Sa here qe jeta te te perballi me pengesa ,mendo per heret e para qe kemi ecur bashke ,un kam qene aty dhe do jem sa here qe do kesh nevoje per mua,sado e rritur te jesh ,per mua do te ngelesh vogelushja ime me arome shpirti dhe pasqyra ku me pelqen te shihem me shpesh.... Engjell
(shkeputur nga diku .. )« Ndryshimi I Fundit: 18/12/09, 19:07 nga LĩZĩ » Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #48 : 18/12/09, 19:07 »
0Per ata qe ngjajne ne cdo kuptim ...  Buzeqesh Buzeqesh
Identifikuar
LĩZĩ
Dore e Vjeter
*****
Jo Ne Linje Jo Ne Linje

Gjinia: Femer
Postime: 13212


Respekt: +84

Profili
« Pergjigju #49 : 11/01/10, 22:10 »
0Dua ti degjoj dhe njehere genjeshtrat e tua...  Merzitur
Identifikuar
Faqe: 1 [2]
  Printo  
 
Shko te: