Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Aktorėt mė tė bukur tė 2012 - BalkanWeb
Aktorėt mė tė bukur tė 2012
Aktorėt mė tė bukur tė 2012
Aktorėt mė tė bukur tė 2012
Kush kanė qenė divėt mė tė rėndėsishėm dhe tėrheqės tė vitit qė po mbaron? Ja dhjetė aktorėt qė kanė lėnė pa frymė femrat e tė gjithė botės, nga tė rinjtė protagonistė tė Magic Mike, Channing Tatum dhe Alex Pettyfer, tek Chris Hemsėorth dhe Chris Evans super heronjtė e The Avengers. Zbuloni galerinė. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 28/12/12
Kategori: Spektakėl & Kulturė