Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Monica Bellucci, njė Perėndeshė nudo nė vaskė - BalkanWeb
Monica Bellucci, njė Perėndeshė nudo nė vaskė
Monica Bellucci, njė Perėndeshė nudo nė vaskė
Monica Bellucci, njė Perėndeshė nudo nė vaskė
E bukur dhe sensuale Monica Bellucci magjeps Spanjėn me fotot erotike pėr “Vanity Fair”. Nė foto shohim njė Monica nudo nė njė vaskė banje e mbuluar vetėm me njė peliēe tė bardhė. Diva italiane ka treguar gjithcka pėr rolin e saj si grua dhe si nė nėnė nė familje. “Nėqoftėse nuk do tė kisha pėrjetuar eksperiencėn e mrekullueshme e tė qėnit nėnė, njė pjesė e imja do tė kishte vdekur”- ėshtė shprehur 48-vjecarja pėr kėtė revistė. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 25/01/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė