Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Greqi, publikohen emrat dhe fotot e t arratisurve nga burgu i Trikalas - BalkanWeb
Greqi, publikohen emrat dhe fotot e t arratisurve nga burgu i Trikalas
Greqi, publikohen emrat dhe fotot e t arratisurve nga burgu i Trikalas
Greqi, publikohen emrat dhe fotot e t arratisurve nga burgu i Trikalas
24 or pas arratisjes spektakolare t 11 t dnuarve nga burgu i Trikalas n Greqi, konfirmohet zyrtarisht arrestimi i t arratisurit t tret, ndrkoh q policia greke bn t ditur edhe emrat e 8 personave t tjer q jan ende n krkim. Mediat kan botuar fotografit e t arratisurve. Bhet fjal pr 8 shtetas shqiptar: Flaulant Luli 27 vje, Edison Lika 25 vje, Ilir Kupa 27 vje, Marjan Kola 36 vje, Klement Cala 25 vje, Admir Murataj 41 vje, Ermal Lita 35 vje dhe Fatos Sulaj 31 vje.
Publikuar m 24/03/13
Kategori: Kronik
No Flash