Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Modė, vera ėshtė shumėngjyrėshe - BalkanWeb
Modė, vera ėshtė shumėngjyrėshe
Modė, vera ėshtė shumėngjyrėshe
Modė, vera ėshtė shumėngjyrėshe
Ngjyrat janė duke u pėrgatitur pėr tė pushtuar dollapėt tonė. Veshjet e stinės sė verės , tė bėra nga stilistė tė ndryshėm botėrorė janė mė shumėngjyrėshe dhe me tė ndezura se asnjėherė tjetėr. Ja disa nga veshjet e verės, qė do na trokasė pėr pak kohė, tė Dolce e Gabbana Louis Vuitton ,Bottega Veneta, Nina Ricci, Burberry etj. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 25/03/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė