Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Fotot “skandaloze” tė Ilirit! - BalkanWeb
Fotot “skandaloze” tė Ilirit!
 	
Fotot “skandaloze” tė Ilirit!
 	
Fotot “skandaloze” tė Ilirit!
Ai, qė nė fillim u prezantua si njė djalė pa komplekse, i lirė, siē ka dhe emrin. Pėr kėtė arsye u bė shpejt personazh, dhe shpesh situatat nė shtėpinė e famshme kanė pėr protagonist Ilirin. E tillė paraqitet edhe jeta e tij para hyrjes nė “Big Brother”, trasgresive, me drogė, alkool, me femra, por dhe me meshkuj. Ne zbuluam disa foto skandaloze nė profilin e tij tė “myspace”, ku ai shfaqet i veshur me rroba femrash, i zhveshur, duke bėrė veprime provokuese me femra dhe me meshkuj. (er.cu/Bluetooth/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/03/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė