Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Biēikleta antike bėhet elektrike - BalkanWeb
Biēikleta antike bėhet elektrike
Biēikleta antike bėhet elektrike
Biēikleta antike bėhet elektrike
Ja biēikleta spektakolare elektrike qė sapo ėshtė prezantuar nga design week e Milanos. Ėshtė Cykno eBike dhe ėshtė ndėrtuar me materiale shumė moderne (fibra karboni, frena nė disk dhe motor tė vogėl) por me tė njėjtėn pamje si njė biēikletė e fillim shekullit tė kaluar. Ajo mund tė bėjė deri nė 60 km dhe tė karikohet nė katėr orė. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 11/04/13
Kategori: Teknologji