Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Ishulli nė formė zemre nė Kaledonian e Re - BalkanWeb
Ishulli nė formė zemre nė Kaledonian e Re
Ishulli nė formė zemre nė Kaledonian e Re
Ishulli nė formė zemre nė Kaledonian e Re
Paqe, bukuri, origjinalitet gjithēka nė njė udhėtim nė Kaledonian e Re, e cila ndodhet midis Australisė dhe ishujve Fixhi. Njė nga ishujt e saj ėshtė nė formė zemre, pamje fantastike qė vetėm natyra mund tė dhurojė. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 24/04/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė