Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Kapje flokesh si VIP-at, por vetem me nje corape. Ja 9 hapat - BalkanWeb
Kapje flokesh si VIP-at, por vetem me nje corape. Ja 9 hapat
Kapje flokesh si VIP-at, por vetem me nje corape. Ja 9 hapat
Kapje flokesh si VIP-at, por vetem me nje corape. Ja 9 hapat
I lakmojme VIP-at gjithmone per veshjet qe bejne, firmat qe perdorin, make uk-in, floket. Te ndalemi tek floket dhe modelet e cmendur te aktoreve apo kengetareve. Jane shume, por ky i sotmi eshte i preferuar ne mbremje gala dhe realizohet vetem me nje corape qe pritet ne pjesen me te madhe te gjysmes se saj. Ja hapat qe duhet te ndiqni qe te realizoni modelin e kapjes me llastikun e corapes. Shihni me kujdes fotot. (d.b/BalkanWeb)
Publikuar mė 20/05/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė