Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Wollfarth shijon kanionet e Osumit - BalkanWeb
Wollfarth shijon kanionet e Osumit
Wollfarth shijon kanionet e Osumit
Wollfarth shijon kanionet e Osumit
Ndėrsa bėhet gati pėr t’u larguar nga Shqipėri, ambasadori i OSBE-sė nė vendin tonė, Eugen Wollfarth po pėrpiqet tė shijojė gjithnjė e mė shumė nga bukuritė shqiptare. Sė fundi ai ka provuar edhe kanionet e mrekullueshme tė Osumit.Ambasadori Wollfarth ka vizituar kanionet e Osumit, i ftuar nga prefekti i qarkut Berat, Bujar Hoxhaj dhe i shoqėruar nga Federata Shqiptare e Rafting. Gjatė udhėtimit prej 3 orėsh rafting ai ka shijuar pamjen pėrrallore tė Kanioneve tė Osumit, ashtu siē shprehet edhe nga fotografitė.
Publikuar mė 22/05/13
Kategori: Ambient