Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Moda e plazhit pėr femrat shtatzėna - BalkanWeb
Moda e plazhit pėr femrat shtatzėna
Moda e plazhit pėr femrat shtatzėna
Moda e plazhit pėr femrat shtatzėna
Trupore, me stampa klasike dhe ngjyra tė sofistikuara, ja disa kostume banjosh pėr gratė shtatzėna nga Bon Pris Collection tė cilat mund ti gjeni nė Bonprix.it MammaFashion.it. Kėto modele janė shumė komode dhe tė pėrshtatshme pėr nėnat e reja shtatzėna.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 24/05/13
Kategori: Te Ndryshme
No Flash