Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Zvicėr, njė dhelpėr, hajdutja e 42 palė kėpucėve - BalkanWeb
Zvicėr, njė dhelpėr, hajdutja e 42 palė kėpucėve
Zvicėr, njė dhelpėr, hajdutja e 42 palė kėpucėve
Zvicėr, njė dhelpėr, hajdutja e 42 palė kėpucėve
Prej disa javėsh nė lagjen Neunkirch, nė qytetin e qetė Schaffhausen, Zvicėr zhdukeshin kėpucėt. Dhe kanė qenė pikėrisht ‘viktima” e kėsaj vjedhje qė e kanė gjetur hajdutin e tyre. Ajo qė kishte marrė 42 palė kėpucė ishte njė dhelpėr, e cila i kishte fshehur nė strofullėn e saj. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 28/05/13
Kategori: Te Ndryshme