Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Mirė se vini nė Amerikė! Foto prekėse tė emigrantėve nė Tokėn e Premtuar - BalkanWeb
Mirė se vini nė Amerikė! Foto prekėse tė emigrantėve nė Tokėn e Premtuar
Mirė se vini nė Amerikė! Foto prekėse tė emigrantėve nė Tokėn e Premtuar
Mirė se vini nė Amerikė! Foto prekėse tė emigrantėve nė Tokėn e Premtuar
Kėta njerėz mund tė jenė drejtuar pėr nė Tokėn e Premtuar pėr njė jetė mė tė mirė, por kėto foto bardh e zi tė shekullit XIX tregojnė vuajtjet e emigrantėve nė New York. Fotot, tė cilat janė bėrė nga Jacob A. Riis tregojnė varfėrinė, mjerimin dhe vuajtjen e emigrantėve nė SHBA. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 18/06/13
Kategori: Kronik
No Flash