Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Sali Berisha pėrjetėsohet nė tatuazh! - BalkanWeb
Sali Berisha pėrjetėsohet nė tatuazh!
Sali Berisha pėrjetėsohet nė tatuazh!
Sali Berisha pėrjetėsohet nė tatuazh!
Njė i ri ka vendosur tė shprehė mirėnjohjen dhe adhurimin e tij pėr liderin e demokratėve Sali Berisha, duke pėrjetėsuar nė trup portretin e tij. Djali i paidentifikuar, ka bėrė njė tatuazh nė afėrsi tė zemrės me portretin e kryeministrit nė largim, Berisha. Fotografia e publikuar nė rrjetet sociale ka ngjallur reagime tė shumta. (er.nu/BalkanWeb)
Publikuar mė 29/06/13
Kategori: Te Ndryshme