Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Imazhe magjike: Nėse planetet do tė ishin nė pozitėn e Hėnės - BalkanWeb
Imazhe magjike: Nėse planetet do tė ishin nė pozitėn e Hėnės
Imazhe magjike: Nėse planetet do tė ishin nė pozitėn e Hėnės
Imazhe magjike: Nėse planetet do tė ishin nė pozitėn e Hėnės
Njė ide e shkėlqyer e fotografit Ron Miller, i cili pyeti veten se si do tė dukeshin planetėt e sistemit tonė diellor nėse do tė vendoseshin nė pozicionin e Hėnės. Rezultati ėshtė mahnitės. Ai provoi t\'i pėrgjigjej kėsaj pyetje duke vendosur Merkurin, Marsin, Jupiterin, Saturnin, Uranin, Neptunin dhe Venusin... nė pozicionin e Hėnės. Nė imazhet e krijuara, secili prej kėtyre planetėve ėshtė pėrshkruar nė largėsinė 233 812 kilometra nga Toka. Pamja ėshtė fantastike. (an.jo/Balkanweb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Kronik