Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | SHBA, Empire State Building ndriēohet me ngjyrat e ylberit pėr Gay Pride - BalkanWeb
SHBA, Empire State Building ndriēohet me ngjyrat e ylberit pėr Gay Pride
SHBA, Empire State Building ndriēohet me ngjyrat e ylberit pėr Gay Pride
SHBA, Empire State Building ndriēohet me ngjyrat e ylberit pėr Gay Pride
Empire State Building vishet me ngjyrat e ylberit pėr tė festuar Gay Pride, ndėrsa nė Kaliforni martesat gay ishin tė autorizuara dhe martesat e para gay janė festuar nė New York. Ndėr tė tjera pallati simbol i New Yorkut ėshtė nė qendėr tė shumė ofertave pėr tu shitur dhe janė rreth 3 kolosė imobiliarė qė duan ta kenė atė. Oferta e fundit pėr tė dhe mė e larta ėshtė rreth 2.1 miliard dollarė.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Te Ndryshme