Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Aline ėshtė Miss-i i Confederations Cup - BalkanWeb
Aline ėshtė Miss-i i Confederations Cup
Aline ėshtė Miss-i i Confederations Cup
Aline ėshtė Miss-i i Confederations Cup
Quhet Aline Bernardes dhe ėshtė kurorėzuar si Miss i ri i Confederations Cup. Modelja braziliane, 26 vjeē, ėshtė e njohur pėr publikun e gjerė si Miss Bum Bum nė 2012, falė vitheve tė saj tė dallueshme. Tani, falė edhe revistės Sexy ajo sėrish ka dalė nė skenė.... nė pritje tė finales midis Spanjės dhe Brazilit, turneun duket se e ka fituar ajo. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Te Ndryshme