Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Kupa e Konfederatės, nė Brazil ka gjithmonė karnavale - BalkanWeb
Kupa e Konfederatės, nė Brazil ka gjithmonė karnavale
Kupa e Konfederatės, nė Brazil ka gjithmonė karnavale
Kupa e Konfederatės, nė Brazil ka gjithmonė karnavale
Nėse mendon pėr Brazilin gjėrat e para qė tė vijnė nė mendje janė tre, futbolli, karnevalet dhe femrat e bukura. Ashtu sic ndodh shpesh herė, nė vendet ku ka me shumė publik edhe nė rastin e Kupės sė Konfederatave, teksa nė fushė lojtarėt sfidonin njėri tjetrin, nė tribunėn e stadiumit qė do tė presė Botėrorin e ardhshėm 2014, vihej nė skenė njė tjetėr tip spektakli, ai i tifozėve… (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Sport