Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Adele, dalja e parė publike me engjėllin e vogėl - BalkanWeb
Adele, dalja e parė publike me engjėllin e vogėl
Adele, dalja e parė publike me engjėllin e vogėl
Adele, dalja e parė publike me engjėllin e vogėl
Tetė muaj nga lindja e fėmijės sė saj tė parė, Adele del pėr herė tė parė nė publik me engjėllin e saj, qė lindi tetorin e kaluar. Me syze tė errėta dhe dorėn mbi fytyrėn e bebes sė saj, ajo ėshtė pėrpjekur tė ketė privacinė e saj pėr veten dhe familjen e saj. Kėngėtarja e ‘Skyfall’ ėshtė parė teksa shėtiste nė New York me vajzėn, duke shijuar kryeveprat moderne tė Grande Mela-s.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Te Ndryshme