Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Pekin-Paris me makina antike - BalkanWeb
Pekin-Paris me makina antike
Pekin-Paris me makina antike
Pekin-Paris me makina antike
Njė maratonė masakruese midis shkretėtirave dhe tokave tė lagėshta nga Pekini nė Paris, duke u kthyer nė njė garė historike. Ata qė duan tė marrin pjesė mund ta bėjnė vetėm me njė makinė tė vjetėr. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Sport