Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Monako, bark i dyshimtė pėr Charlotte Casiraghi - BalkanWeb
Monako, bark i dyshimtė pėr Charlotte Casiraghi
Monako, bark i dyshimtė pėr Charlotte Casiraghi
Monako, bark i dyshimtė pėr Charlotte Casiraghi
Shoqėruar nga nėna Carolina dhe nga daja Alberto, Charlotte Casiraghi ka marrė pjesė nė Monaco International Jumping. Nė fotot e bėra, 27 vjeēarja tregohet mė rrumbullake seē ėshtė nė fizikun e saj perfekt, duke bėrė tė tjerėt tė mendojnė se ėshtė shtatzėnė. Charlotte ėshtė tashmė e lidhur prej 2 vjetėsh me aktorin francez Gad Elmaleh, 42 vjeē.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Te Ndryshme