Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | F1, Gp Silverstone, Rosberg i pari, Alonso i treti nė festivalin e gomave qė shpėrthejnė - BalkanWeb
F1, Gp Silverstone, Rosberg i pari, Alonso i treti nė festivalin e gomave qė shpėrthejnė
F1, Gp Silverstone, Rosberg i pari, Alonso i treti nė festivalin e gomave qė shpėrthejnė
F1, Gp Silverstone, Rosberg i pari, Alonso i treti nė festivalin e gomave qė shpėrthejnė
Garė e pasur me skena midis gomave me vrima dhe ndėrhyrjeve tė safety car nė Garėn e F1 nė ēmimin e madh tė Silverstone. Gjermani i Mercedes-it ėshtė vėnė pėrpara Red Bullit tė Weber dhe Ferrarit tė spanjollit. I gjashti nė garė ėshtė renditur Massa.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 30/06/13
Kategori: Sport