Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Obama nė Robben Island, burgu i Mandelės pėr 19 vjet - BalkanWeb
Obama nė Robben Island, burgu i Mandelės pėr 19 vjet
Obama nė Robben Island, burgu i Mandelės pėr 19 vjet
Obama nė Robben Island, burgu i Mandelės pėr 19 vjet
Presidenti Barack Obama dhe bashkėshortja e tij Michelle kanė bėrė njė vizitė nė ishullin e Robben Island, burgun ku Nelson Mandela ka qėndruar i mbyllur pėr 27 vjet.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 01/07/13
Kategori: Kronik