Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Las Vegas, akrobatja bie nga 15 metra lartėsi dhe vdes gjatė show-t - BalkanWeb
Las Vegas, akrobatja bie nga 15 metra lartėsi dhe vdes gjatė show-t
Las Vegas, akrobatja bie nga 15 metra lartėsi dhe vdes gjatė show-t
Las Vegas, akrobatja bie nga 15 metra lartėsi dhe vdes gjatė show-t
Sarah Guyard-Guillot, 31 vjeē, nėnė e dy fėmijėve dhe njohur me emrin e artit tė Sassoon, ėshtė ndarė nga jeta pak para mesnate nė qendrėn spitalore universitare tė Las Vegasit. 31 vjeēarja ka rrėshqitur nga kavo e sigurimin gjate shfaqjes dhe ka rėnė poshtė nga lartėsia 15 metra. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 01/07/13
Kategori: Kronik