Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Rrufe, re, perėndim dielli, Firence si asnjėherė nė 3D - BalkanWeb
Rrufe, re, perėndim dielli, Firence si asnjėherė nė 3D
Rrufe, re, perėndim dielli, Firence si asnjėherė nė 3D
Rrufe, re, perėndim dielli, Firence si asnjėherė nė 3D
Firence e parė nga tarraca e Giacomo Costa, artistit fiorentinas i njohur pėr pamjet apokaliptike tė realizuara me pėrdorimin e software, 3D. Costa shikon qytetin nga tarraca panoramike e studios dhe banesės sė tij dhe ēdo ditė analizon, fotografon, gjithēka ndodh me ambientin. Stuhi, ylber, rrufe dhe perėndimi i diellit, ja disa nga fotot qė artisti ka publikuar ekskluzivisht pėr Repubblica.it.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 05/07/13
Kategori: Te Ndryshme