Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Herdi Klum, poza seksi nė Twitter - BalkanWeb
Herdi Klum, poza seksi nė Twitter
Herdi Klum, poza seksi nė Twitter
Herdi Klum, poza seksi nė Twitter
Bukuroshja Heidi Klum pėrshėndet fansat e saj nė Twitter duke mbuluar gjoksin nudo dhe duke pikturuar me rėrė njė buzėqeshje mbi barkun e saj. Top modelja gjermane qė prej pak kohėsh ka filluar sezonin e ri tė Project Runway, nuk heq dorė nga pushimet dhe relaksi duke u nxirė nėn rrezet e diellit.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Te Ndryshme