Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Elisabetta Canalis, pushime me miqt - BalkanWeb
Elisabetta Canalis, pushime me miqt
Elisabetta Canalis, pushime me miqt
Elisabetta Canalis, pushime me miqt
Me pushime n ishujt e Napolit, modelja e buzqeshur dhe n form t shklqyer tregon foto dhe i poston n rrjetin e saj social, duke i treguar t gjith fansave t saj pr bukurit e Vendit t saj. Ja tek e shohim me miqt e saj n mbrmjen e Ischia Global Fest s bashku me Alessandro Siani dhe Ciro Petrone.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar m 17/07/13
Kategori: Te Ndryshme
No Flash