Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Piaggio MP3, tani modelet Business e Sport - BalkanWeb
Piaggio MP3, tani modelet Business e Sport
Piaggio MP3, tani modelet Business e Sport
Piaggio MP3, tani modelet Business e Sport
Mbėrrin modeli i ri i vitit 2013 i Piaggio MP3 LT. Nė dy versione, Business dhe Sport origjinale, tani prodhimi i ri ėshtė mė hi-tech.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Teknologji