Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Sharon Stone, mbretėreshė nė Romė - BalkanWeb
Sharon Stone, mbretėreshė nė Romė
Sharon Stone, mbretėreshė nė Romė
Sharon Stone, mbretėreshė nė Romė
Sharon Stone zbret nė Romė dhe i mahnit tė gjithė. Biondja gjithmonė nė formė tė shkėlqyer ėshtė nė maksimumin e sensualitetit tė saj. Artistja gjendet nė kryeqytetin Italian pėr tė xhiruar ‘djalė flori’ njė film i Pupu Avati. Nė film marrin pjesė Riccardo Scamarcio, qė do tė luajė rolin e njė dashuruari marrėzisht pas artistes seksi, njė femėr mė e madhe se ai nė moshė, njė rol qė e do e luajė ajo e mahnitshmja Sharon Stone. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Te Ndryshme