Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Nicole e dėshpėruar: Ndihem vetėm pa Lewis - BalkanWeb
Nicole e dėshpėruar: Ndihem vetėm pa Lewis
Nicole e dėshpėruar: Ndihem vetėm pa Lewis
Nicole e dėshpėruar: Ndihem vetėm pa Lewis
Ndarja e Nicole Scherzinger me pilotin Lewis Hamilton e ka shkatėrruar kėngėtaren amerikane. Fundi i historisė sė dashurisė 5-vjeēare e ka dėshpėruar pa masė, aq shumė sa ėshtė pranuar dhe nga vetė 34-vjeēarja. Ajo ėshtė shprehur pėr “The Sun” se ndihet e dėshpėruar dhe e trishtuar pa tė dashurin e saj. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė