Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Yjet tė ēmendura pas atleteve All Star - BalkanWeb
Yjet tė ēmendura pas atleteve All Star
Yjet tė ēmendura pas atleteve  All Star
Yjet tė ēmendura pas atleteve  All Star
Converse All Star janė atletet mė komode dhe mė tė thjeshta pėr t’u veshur. Ato preferohen shumė edhe nga personazhet e njohur. Ja cilat janė yjet qė i preferojnė! (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė