Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Arrestohet Emma Roberts, rreh tė dashurin - BalkanWeb
Arrestohet Emma Roberts, rreh tė dashurin
 Arrestohet Emma Roberts, rreh tė dashurin
 Arrestohet Emma Roberts, rreh tė dashurin
Emma Roberts ėshtė arrestuar pasi ka rrahur tė dashurin e saj, aktorin Evan Peters. Lajmi ėshtė bėrė publik nga revista “TMZ”. Aktorja 22-vjecare, e cila ėshtė mbesa e Julia Roberts, qėndron nė dhomat e paraburgimit nė Montreal, qė prej datės 7 korrik, pasi ka goditur dhe kafshuar 26-vjeēarin, i cili ėshtė gjetur i mbuluar me gjak . (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 17/07/13
Kategori: Spektakėl & Kulturė