Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Japoni, shpėrthen vullkani, qyteti mbulohet nga reja e hirit - BalkanWeb
Japoni, shpėrthen vullkani, qyteti mbulohet nga reja e hirit
Japoni, shpėrthen vullkani, qyteti mbulohet nga reja e hirit
Japoni, shpėrthen vullkani, qyteti mbulohet nga reja e hirit
Njė kolonė tymi e lartė 5 mijė metra ka ‘pushtuar’ qiellin e qytetit tė Kagoshimas, nė jug tė Japonisė, pas njė erozioni spektakolar tė vullkanit tė Sukarajima. Njė sasi e madhe hiri ka rėnė nė veri dhe nė qendėr tė Kagoshimas, duke mbushur qytetin me njė re tė dendur hiri dhe duke shkaktuar vonesa nė transport dhe nė qarkullim e makinave dhe trenave.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 19/08/13
Kategori: Ambient