Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Annette, 71-vjearja q duket si 40 - BalkanWeb
Annette, 71-vjearja q duket si 40
Annette, 71-vjearja q duket si 40
Annette, 71-vjearja q duket si 40
Duket e pabesueshme, por Annette Larkins, e cila duket si nj 40-vjeare ka lindur n vitin 1942 dhe sht plot 71-vjece. Ajo jeton n Asheville, n Karolinn e Veriut dhe ka treguar se nuk ka br asnj ndrhyrje n trupin e saj pr tu dukur m e re. Annette tregon se ndjek nj diet ushqimore t shndetshme me fruta, perime, soje, arra etj por t gjitha kto i rrit n kopshtin e saj dhe jan t gjitha biologjike. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar m 13/09/13
Kategori: Spektakl & Kultur