Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Amazonė, zbulohen 441 specie tė reja nė katėr vjet - BalkanWeb
Amazonė, zbulohen 441 specie tė reja nė katėr vjet
Amazonė, zbulohen 441 specie tė reja nė katėr vjet
Amazonė, zbulohen 441 specie tė reja nė katėr vjet
Janė tė paktėn 441 specie tė reja tė kafshėve dhe pemėve tė zbuluara nė pyjet tropikale tė Amazonės nė katėr vitet e fundit. Vetėm njė ėshtė gjitar, la Callicebus caquetensis, majmuni qė bėn si mace. Ja disa prej tyre. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 23/10/13
Kategori: Ambient