Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Selena Gomez seksi pėr bamirėsi - BalkanWeb
Selena Gomez seksi pėr bamirėsi
Selena Gomez seksi pėr bamirėsi
Selena Gomez seksi pėr bamirėsi
Edhe kur bėhet fjalė pėr tė bėrė bamirėsi, Selena Gomez nuk heq dorė duke treguar anėn e saj seksi. Nė ditėn e falėnderimeve, ish ylli i Disney ka mbajtur njė koncert nė AT&T Stadium tė Arlington, nė Texas. Show gjatė intervalit tė ndeshjes sė futbollit midis Dallas Cowboys dhe Oakland Raide, do tė mbėshtesė Salvation Army, njė organizatė ndėrkombėtare jofitimprurėse.(da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 29/11/13
Kategori: Te Ndryshme