Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Vrasja nė Itali, foto tė viktimave dhe nėnės sė tyre - BalkanWeb
Vrasja nė Itali, foto tė viktimave dhe nėnės sė tyre
Vrasja nė Itali, foto tė viktimave dhe nėnės sė tyre
Vrasja nė Itali, foto tė viktimave dhe nėnės sė tyre
“I vrava unė pėr tė shmangur tė ardhmen e dėshpėruar qė i priste pėrpara”. Kėshtu u tha karabinierėve 38-vjeēarja shqiptare Edlira Dobrushi, e cila vrau mėngjesin e sotėm me thikėn e kuzhinės tre vajzat e saj tė mitura: Sidnin 3 vjeē, Kesin 10-vjeēare dhe vajzėn mė tė madhe Simonėn, vetėm 13 vjeē. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 09/03/14
Kategori: Kronik