Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Lule nė parlament, Topalli feston 47-vjetorin - BalkanWeb
Lule nė parlament, Topalli feston 47-vjetorin
Lule nė parlament, Topalli feston 47-vjetorin
Lule nė parlament, Topalli feston 47-vjetorin
Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli mbushi sot 47 vjeē dhe ditėlindja e ka gjetur duke drejtuar seancėn maratonė pėr projektbuxhetin e vitit 2011. Nė orėt e para tė mėngjesit njė punonjėse e adminstratės ka hyrė nė sallėn plenare pėr t’i dhuruar kryetares njė tufė me lule dhuratė nga punonjėsit e administratės.
Publikuar mė 26/11/10
Kategori: Te Ndryshme