Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Pamje misterioze, shaka te natyrės, apo dicka tjetėr - BalkanWeb
Pamje misterioze, shaka te natyrės, apo dicka tjetėr
Pamje misterioze, shaka te natyrės, apo dicka tjetėr
Pamje misterioze, shaka te natyrės, apo dicka tjetėr
Pamje misterioze nė peisazhe tė ndryshme nė Tokė kanė lėnė me pikėpytje shumė shkencėtarė apo vendas qė banojnė nė kėto vende. Gjithsesi ato janė kthyer nė pika tė pėlyera turistike, por qė ende dhe sot nuk shpjegohet saktė ekzistenca dhe formimi i tyre i cuditshėm. Ja 16 destinacione mister (d.b/BalkanWeb)
Publikuar mė 05/10/11
Kategori: Ambient