Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Aktorėt e Hollivud-it, nė pikturat mė tė famshme - BalkanWeb
Aktorėt e Hollivud-it, nė pikturat mė tė famshme
Aktorėt e Hollivud-it, nė pikturat mė tė famshme
Aktorėt e Hollivud-it, nė pikturat mė tė famshme
Catherine Zeta Jones, Angelina Jolie, Micheal Jackson, Johnny Deep dhe figura tė mėdha tė Hollivudit dhe spektaklit janė shndėrruar nė protagonistė tė papritur tė pikturave historike. Keto piktura te mrekullueshme u krijuan nga njė artist amator, i cili ka kryer njė pėrdorim tė pėrkryer tė “Photoshop”, duke bėrė tė mos dallohet qė bėhet fjalė pėr fotografi tė ribėra. Autori, nėpėrmjet ndihmės sė njė softueri dixhital, arriti t’i jepte fotografive tė njėjtėn pamje si bojrat e ujit, ndėrsa pėrdori dhe disa teknika tė tjera pėr njė realizim akoma mė tė pėrkryer. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 07/11/11
Kategori: Spektakėl & Kulturė
No Flash