Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Bebja qė “tallet” me filmat e mėdhenj - BalkanWeb
Bebja qė “tallet” me filmat e mėdhenj
Bebja qė “tallet” me filmat e mėdhenj
Bebja qė “tallet” me filmat e mėdhenj
Njė fėmijė nė Britaninė e Madhe riinterpreton nė fotot e tij pjesė nga filmat mė tė famshėm nė botė si, “American Beauty”, “The Shining”, Alien, e shumė filma tė tjera. Por mė e bukura qendron, se nėna e foshnjes i ka mbledhur tė gjtha kėto foto dhe i ka postuar nė njė blog. (er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 16/11/11
Kategori: Spektakėl & Kulturė