Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | Vrasja e kalimtares tek Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja - BalkanWeb
Vrasja e kalimtares tek Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja
Vrasja e kalimtares tek Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja
Vrasja e kalimtares tek Komuna e Parisit, foto nga vendngjarja
Oficerėt e Policisė sė Tiranės janė njoftuar pėr njė tjetėr ngjarje tė ndodhur nė zonėn e “Komunės sė Parisit”, ku fillimisht raportoheshin dy tė lėnduar, tė cilėt u identifikuan mė pas si Aleksandėr Gocaj, i plagosur nė krah e Megi Jokiēi e plagosur nė nofull, tė cilėt u transportuan me urgjencė nė Spitalin Ushtarak. Megi Jokiēi ndėrroi jetė pas mesnate. Burime nga policia bėjnė tė ditur se vajza ėshtė plagosur aksidentalisht, pasi ka qenė duke parkuar makinėn e saj, nė kohėn ku persona tė paidentifikuar kanė hapur zjarr nga njė makinė, nė drejtim tė Aleksandėr Gocajt dhe Genti Marės, ky i fundit i njohur si i dashuri i Ingrit Gjonit. (da.xha/BalkanWeb)
Publikuar mė 03/02/12
Kategori: Kronik