Fotogaleri
BalkanWeb.TV Foto Forum Horoskopi Moti Gatimi Kontakt
Fotogaleri | E dashura e Alonsos, Xenia padit faqen seksi tė internetit - BalkanWeb
E dashura e Alonsos, Xenia padit faqen seksi tė internetit
E dashura e Alonsos, Xenia padit faqen seksi tė internetit
E dashura e Alonsos, Xenia padit faqen seksi tė internetit
Ish Miss Zvicra dhe e dashura aktuale e pilotit spanjoll, Fernando Alonso ka denoncuar sitin amerikan, Fantasyallures.com, i cili ka ka pėrdorur imazhin e saj pėr telefonata online seksi. Telefonata tė cilat kushtojnė 700 paund pėr njė orė. Xenia ėshėt tmerruar, kur ka parė fotot e vetame tė brendshme nė kėtė faqe interneti, ku bėhen telefonata pėr shėrbime seksi. Modelja 24-vjeēare ėshtė prezantuar si italiania bionde me emrin, Julie.(er.cu/BalkanWeb)
Publikuar mė 10/02/12
Kategori: Spektakėl & Kulturė